Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Старт занять в Малій комп'ютерній академії 27.04.2025!

09

днів

16

годин

01

хвилин

Дізнатись більше
ШАГ логотип

13 додатків для тайм-менеджменту, які збільшать вашу продуктивність

12.03.2021

5996 переглядів

Одна з головних проблем всіх фрілансерів - розподіл робочого часу. Адже завдань не так вже й багато, а дедлайн ще так далеко. Без тайм-менеджменту це може стати серйозною перешкодою в розвитку професіонала. Тому рекомендуємо ознайомитися з представленими сервісами і почати правильно організовувати свій час.

Спеціально для вас ми протестували 13 програм для тайм-менеджменту і розсортували їх за двома типами. Одні допоможуть в розподілі завдань, другі - не забути важливі замітки за завданнями

Програми, які допоможуть в розподілі завдань:

Any.do

Додаток має широкий функціонал для роботи з індивідуальними завданнями: теги, нагадування, sub-task, вкладення і багато іншого. Присутня можливість задавати завданнями пріоритет, щоб не забути про найважливіше протягом дня. Також є функції для розшарювання завдань з колегами.

Виділяється спеціальна мотивуюча функція Focus. За виконання завдань у користувача буде рости віртуальна ялинка, але якщо припустити одну з них, то дерево буде знищено. До особливостей програми можна віднести список покупок.

На цьому обмежений функціонал безкоштовної версії. У платній же присутні регулярні завдання, вкладення будь-яких обсягів, візуальні теми, кольорові теги і ярлики, нагадування, які спрацьовують в певній локації.

Todoist

Нами представляється як один з головних конкурентів Any.do. Функціонал максимально схожий, тільки дерево не «завезли». Присутні проекти з тасками, тегами, коментарями, додатками і можливістю розподілу завдань між колегами. За мотивацію в Todoist відповідає система трекінгу продуктивності.

Великий пласт функціоналу доступний в платній версії, наприклад, додавання завдань поштою.

Перед початком роботи з Todoist настійно рекомендуємо ознайомитися з призначеним для користувача керівництвом. Без нього значна частина функцій сервісу може бути вами навіть не помічена. Розробники сервісу постаралися зрозуміло викласти все, що можуть запропонувати користувачам в додатку.

Варто відзначити ще одну особливість - шаблонні списки. Їх можна задати для різних типів інформації, щоб швидко заповнити при необхідності.

Мої справи: планувальник завдань

Один з найпростіших планувальників з представлених, але від цього не менш корисний. У додатку можна проставляти завдання на кілька місяців вперед в календарі, расшарівать їх з колегами, переносити на інші дати і копіювати.

Це все, що може запропонувати безкоштовна версія програми, але і цього цілком вистачить, щоб поставити собі завдання і стежити за їх виконанням. У платній версії з'являється синхронізація завдань, віджет, теми і повтори повідомлень.

Wunderlist

Один з найпростіших планувальників з представлених, але від цього не менш корисний. У додатку можна проставляти завдання на кілька місяців вперед в календарі, расшарівать їх з колегами, переносити на інші дати і копіювати.

Це все, що може запропонувати безкоштовна версія програми, але і цього цілком вистачить, щоб поставити собі завдання і стежити за їх виконанням. У платній версії з'являється синхронізація завдань, віджет, теми і повтори повідомлень.

Microsoft To-Do

Власна розробка Microsoft, яка тим не менш майже цілком скопіювала функціонал Wunderlist: постановка завдань, списки для різних проектів, колірні позначки і т.д.

«Фішкою» планувальника від Microsoft є багата настройка інтерфейсу. Користувачам пропонується достатній обсяг тим і фонів.

Google календар

На черзі планувальник від Google. Вірніше не зовсім планувальник, а Календар, в якому ви можете ставити завдання і не тільки. Особливість сервісу в його інтегрованості - він легко синхронізується з усіма вищеописаними додатками, а заплановані заходи в пошті Gmail імпортуються в календар автоматично.

Мабуть, єдиний недолік - неможливість складати списки без дат.

GTask

Мінімалістичний сервіс для постановки завдань на певну дату або час. Присутня можливість поділитися завданнями з колегами. Додаток повністю безкоштовний і звідси випливає головний «мінус» - багато реклами. Однак існує повний аналог по функціоналу, в якому цього не бракує - TickTick.

Trello

Сервіс призначений для роботи над проектами в команді, але можна використовувати і для себе. Є можливість кастомізувати списки завдань (дошки), прикріплювати відповідальних за виконання, ставити мітки, формувати чек-листи, докладні описи, коментарі, виставляти терміни виконання і міняти оформлення.

Особливість Trello в тому, що сервіс якісно інтегрований в інші: Dropbox, Slack, Everote і т.д. Інтеграцій дійсно багато, тому є окремий розділ, де вони розподілені за категоріями.

MyLifeOrganized

Ще один «простий» планувальник, в якому є: списки завдань з підзавданнями, можливість додавати замітки, проставляти теги і нагадування.

Для великого списку завдань додаток не підійде, так як список всього один і поділитися ним не можна. Тому може бути застосований для особистого використання в рамках однієї діяльності.

У сервіса дві особливі функції: нагадування при знаходженні в певній локації, управління списком завдань жестами.

Платна версія відкриває ще кілька функцій: регулярні завдання, додавання пароля, порядок виконання завдань в списку, закладки та інші.

Наступні програми допоможуть вам не забути найважливіші замітки за завданнями:

Evernote

Одне з найпопулярніших додатків для запису, розподілу і зберігання інформації. Крім звичайного «заметочніка» у Evernote є спеціалізовані функції.

Почнемо з шаблонів. Творці сервісу зробили кілька десятків шаблонів на всі випадки життя. З їх допомогою додавати тематичні замітки стає в рази зручніше.

WebClipper - це аналог скриншота, тільки цілої сторінки в інтернеті або необхідної частини. Допоможе відкласти на майбутнє цікаві матеріали, на які зараз часу не вистачає.

Також варто виділити розпізнавання рукописного тексту, в тому числі і російського. І наостанок: сканування документів і інтеграція з іншими сервісами: Slack, Google Диск, пошта Gmail, вищеописаний Trello та інші.

OneNote

Варіант заміни Evernote для тих, кому не вистачає кастомізації заміток. Є багатий функціонал оформлення заміток і зрозуміла структура розташування документів.

Також в сервісі від Microsoft присутні теги, копіювання веб-сторінок, рукописний ввід, вкладення різних типів файлів.

На відміну від Evernote в OneNote немає розпізнавання рукописного тексту і інтеграцій. Також присутній функціонал командної роботи не завжди коректно працює.

Notion

Notion - це сервіс, який готовий поборотися за звання самого «наверненого» з усіх вищепредставленими. Для розуміння, на офіційному сайті є цілий розділ з гайдами по роботі з сервісом.

Короткий список можливостей: вичерпний функціонал планувальника завдань, побудова власної бази даних за різними проектами, робота в команді. Найбагатший набір функцій вимагає багато часу для того, щоб розібратися в ньому. Тому творці сервісу зробили кілька типових шаблонів, які спростять роботу.

Крім вищесказаного, Notion можна інтегрувати з десятками інших сервісів: Slack, Google Диск, Figma, Twitter та іншими.

Google Keep

Підійде для тих, кому сподобався Google Календар. Володіє всім необхідним набором можливостей для заметочніка: складання списків, рукописний ввід, прикріплення фотографій, голосове введення.

Google Keep може застосовуватися як універсальний сервіс для нотаток, де не потрібно морочитися з оформленням окремих сторінок, розділів та іншого.



Автор:

Редакція Академії ITSTEP

Дизайн

Основи графічного дизайну: 10 ключових принципів

10 головних принципів графічного дизайну, які допоможуть вам створювати стильні, зручні та ефективні візуальні рішення для вебу, друку та брендингу | Блог ITSTEP Academy

10 основних принципів графічного дизайну Графічний дизайн - це мистецтво візуальної комунікації, яке поєднує в собі текст, зображення, кольори та форми для передавання інформації або створення певного настрою. Він використовується в різних сферах: від реклами та веб-дизайну до упаковки продуктів і мобільних додатків. Принципи графічного дизайну - це основні правила, які допомагають створювати гармонійні та ефективні візуальні композиції. Без їхнього розуміння навіть найталановитіші художники і дизайнери можуть зіткнутися з проблемам

ШАГ логотип

Програмування

Яка зарплата у QA Engineer в Україні | Скільки заробляє тестувальник

Середні зарплати тестувальників в Україні: порівняння Manual і Automation QA, огляд доходів у великих IT-компаніях і поради, як збільшити свою зарплату | Блог ITSTEP Academy

Зарплата тестувальника в Україні: скільки можна заробити? Тестувальник програмного забезпечення (QA-інженер) - це фахівець, який відповідає за перевірку роботи додатків, пошук помилок і контроль якості продукту. Його основна мета - забезпечити стабільну та безпечну роботу програмних рішень перед їхнім випуском. Професія тестувальника стала особливо популярною завдяки низькому порогу входу. На відміну від розробників, які повинні досконально знати мови програмування, тестувальники можуть почати кар'єру з базового розуміння принципі

ШАГ логотип

Soft-skills

Синдром самозванця в IT - прокачай впевненість для успішної кар'єри

Дізнайтеся, як подолати синдром самозванця, розвинути впевненість і успішно будувати кар'єру в IT з нашим покроковим посібником ▶ Детальніше

Синдром самозванця у програмістів-початківців: перші кроки до впевненості Синдром самозванця (Imposter Phenomenon) - це психологічне явище, за якого людина переконана у власній некомпетентності та в тому, що її успіхи досягнуті випадково. Для програмістів-початківців це може стати серйозною перешкодою на старті кар'єри. В умовах IT-індустрії, що швидко розвивається, почуття невпевненості може негативно позначитися на професійному розвитку, перешкоджаючи прояву ініціативи і руйнуючи мотивацію. Тематика синдрому самозванця особливо актуальна

ШАГ логотип

Програмування

Головні страхи в роботі IT-спеціалістів і способи їх подолання

Як IT-спеціалісти справляються зі страхами в роботі: провал на співбесіді, дедлайни, ретроспективи? Дізнайтеся, як їх подолати та впевнено розвиватися в IT | Блог ITSTEP Київ

Чого бояться IT-фахівці: 8 ключових страхів у роботі, які переслідують розробників та інженерів IT-фахівці працюють у середовищі, що швидко змінюється, де висока відповідальність, жорсткі терміни та постійний потік нових технологій створюють додатковий тиск. Навіть досвідчені розробники та інженери стикаються з тривогами, які можуть впливати на їхню продуктивність, мотивацію та емоційний стан. Страх - це природна реакція людини на невизначеність і можливі ризики. В IT-індустрії він може проявлятися в різних формах: страх припуститися крит

ШАГ логотип

Запрошуємо!

Дітей 7-14 років на навчання у Малу Комп'ютерну Академію

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності