Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

13 додатків для тайм-менеджменту, які збільшать вашу продуктивність

12.03.2021

5568 переглядів

Одна з головних проблем всіх фрілансерів - розподіл робочого часу. Адже завдань не так вже й багато, а дедлайн ще так далеко. Без тайм-менеджменту це може стати серйозною перешкодою в розвитку професіонала. Тому рекомендуємо ознайомитися з представленими сервісами і почати правильно організовувати свій час.

Спеціально для вас ми протестували 13 програм для тайм-менеджменту і розсортували їх за двома типами. Одні допоможуть в розподілі завдань, другі - не забути важливі замітки за завданнями

Програми, які допоможуть в розподілі завдань:

Any.do

Додаток має широкий функціонал для роботи з індивідуальними завданнями: теги, нагадування, sub-task, вкладення і багато іншого. Присутня можливість задавати завданнями пріоритет, щоб не забути про найважливіше протягом дня. Також є функції для розшарювання завдань з колегами.

Виділяється спеціальна мотивуюча функція Focus. За виконання завдань у користувача буде рости віртуальна ялинка, але якщо припустити одну з них, то дерево буде знищено. До особливостей програми можна віднести список покупок.

На цьому обмежений функціонал безкоштовної версії. У платній же присутні регулярні завдання, вкладення будь-яких обсягів, візуальні теми, кольорові теги і ярлики, нагадування, які спрацьовують в певній локації.

Todoist

Нами представляється як один з головних конкурентів Any.do. Функціонал максимально схожий, тільки дерево не «завезли». Присутні проекти з тасками, тегами, коментарями, додатками і можливістю розподілу завдань між колегами. За мотивацію в Todoist відповідає система трекінгу продуктивності.

Великий пласт функціоналу доступний в платній версії, наприклад, додавання завдань поштою.

Перед початком роботи з Todoist настійно рекомендуємо ознайомитися з призначеним для користувача керівництвом. Без нього значна частина функцій сервісу може бути вами навіть не помічена. Розробники сервісу постаралися зрозуміло викласти все, що можуть запропонувати користувачам в додатку.

Варто відзначити ще одну особливість - шаблонні списки. Їх можна задати для різних типів інформації, щоб швидко заповнити при необхідності.

Мої справи: планувальник завдань

Один з найпростіших планувальників з представлених, але від цього не менш корисний. У додатку можна проставляти завдання на кілька місяців вперед в календарі, расшарівать їх з колегами, переносити на інші дати і копіювати.

Це все, що може запропонувати безкоштовна версія програми, але і цього цілком вистачить, щоб поставити собі завдання і стежити за їх виконанням. У платній версії з'являється синхронізація завдань, віджет, теми і повтори повідомлень.

Wunderlist

Один з найпростіших планувальників з представлених, але від цього не менш корисний. У додатку можна проставляти завдання на кілька місяців вперед в календарі, расшарівать їх з колегами, переносити на інші дати і копіювати.

Це все, що може запропонувати безкоштовна версія програми, але і цього цілком вистачить, щоб поставити собі завдання і стежити за їх виконанням. У платній версії з'являється синхронізація завдань, віджет, теми і повтори повідомлень.

Microsoft To-Do

Власна розробка Microsoft, яка тим не менш майже цілком скопіювала функціонал Wunderlist: постановка завдань, списки для різних проектів, колірні позначки і т.д.

«Фішкою» планувальника від Microsoft є багата настройка інтерфейсу. Користувачам пропонується достатній обсяг тим і фонів.

Google календар

На черзі планувальник від Google. Вірніше не зовсім планувальник, а Календар, в якому ви можете ставити завдання і не тільки. Особливість сервісу в його інтегрованості - він легко синхронізується з усіма вищеописаними додатками, а заплановані заходи в пошті Gmail імпортуються в календар автоматично.

Мабуть, єдиний недолік - неможливість складати списки без дат.

GTask

Мінімалістичний сервіс для постановки завдань на певну дату або час. Присутня можливість поділитися завданнями з колегами. Додаток повністю безкоштовний і звідси випливає головний «мінус» - багато реклами. Однак існує повний аналог по функціоналу, в якому цього не бракує - TickTick.

Trello

Сервіс призначений для роботи над проектами в команді, але можна використовувати і для себе. Є можливість кастомізувати списки завдань (дошки), прикріплювати відповідальних за виконання, ставити мітки, формувати чек-листи, докладні описи, коментарі, виставляти терміни виконання і міняти оформлення.

Особливість Trello в тому, що сервіс якісно інтегрований в інші: Dropbox, Slack, Everote і т.д. Інтеграцій дійсно багато, тому є окремий розділ, де вони розподілені за категоріями.

MyLifeOrganized

Ще один «простий» планувальник, в якому є: списки завдань з підзавданнями, можливість додавати замітки, проставляти теги і нагадування.

Для великого списку завдань додаток не підійде, так як список всього один і поділитися ним не можна. Тому може бути застосований для особистого використання в рамках однієї діяльності.

У сервіса дві особливі функції: нагадування при знаходженні в певній локації, управління списком завдань жестами.

Платна версія відкриває ще кілька функцій: регулярні завдання, додавання пароля, порядок виконання завдань в списку, закладки та інші.

Наступні програми допоможуть вам не забути найважливіші замітки за завданнями:

Evernote

Одне з найпопулярніших додатків для запису, розподілу і зберігання інформації. Крім звичайного «заметочніка» у Evernote є спеціалізовані функції.

Почнемо з шаблонів. Творці сервісу зробили кілька десятків шаблонів на всі випадки життя. З їх допомогою додавати тематичні замітки стає в рази зручніше.

WebClipper - це аналог скриншота, тільки цілої сторінки в інтернеті або необхідної частини. Допоможе відкласти на майбутнє цікаві матеріали, на які зараз часу не вистачає.

Також варто виділити розпізнавання рукописного тексту, в тому числі і російського. І наостанок: сканування документів і інтеграція з іншими сервісами: Slack, Google Диск, пошта Gmail, вищеописаний Trello та інші.

OneNote

Варіант заміни Evernote для тих, кому не вистачає кастомізації заміток. Є багатий функціонал оформлення заміток і зрозуміла структура розташування документів.

Також в сервісі від Microsoft присутні теги, копіювання веб-сторінок, рукописний ввід, вкладення різних типів файлів.

На відміну від Evernote в OneNote немає розпізнавання рукописного тексту і інтеграцій. Також присутній функціонал командної роботи не завжди коректно працює.

Notion

Notion - це сервіс, який готовий поборотися за звання самого «наверненого» з усіх вищепредставленими. Для розуміння, на офіційному сайті є цілий розділ з гайдами по роботі з сервісом.

Короткий список можливостей: вичерпний функціонал планувальника завдань, побудова власної бази даних за різними проектами, робота в команді. Найбагатший набір функцій вимагає багато часу для того, щоб розібратися в ньому. Тому творці сервісу зробили кілька типових шаблонів, які спростять роботу.

Крім вищесказаного, Notion можна інтегрувати з десятками інших сервісів: Slack, Google Диск, Figma, Twitter та іншими.

Google Keep

Підійде для тих, кому сподобався Google Календар. Володіє всім необхідним набором можливостей для заметочніка: складання списків, рукописний ввід, прикріплення фотографій, голосове введення.

Google Keep може застосовуватися як універсальний сервіс для нотаток, де не потрібно морочитися з оформленням окремих сторінок, розділів та іншого.



Автор:

Редакція Академії ITSTEP

Програмування

Хто такий Team Lead у команді розробників

Що робить Team Lead? Обов'язки, ролі та важливість в IT-команді для досягнення цілей

У сучасній IT-індустрії роль тімліда посідає особливе місце і стає дедалі значущою. Тімлід, або лідер команди, - це фахівець, відповідальний за координацію роботи розробників, підтримку продуктивної атмосфери та досягнення високих результатів. Він повинен володіти не тільки технічними навичками, а й умінням керувати людьми та процесами, що робить цю роль багатогранною та критично важливою. Розуміння функцій тімліда є важливим аспектом для всіх, хто хоче досягти успіху в IT-сфері, включно зі школярами, студентами та людьми, які планують змін

ШАГ логотип

Маркетинг

Як стати SMM-менеджером: хто це і що важливо знати

СММ-менеджер хто це? Відкрийте наш гід зі створення кар'єри в SMM і станьте професіоналом в управлінні соціальними мережами

Покрокове керівництво про те, як стати SMM-фахівцем SMM-фахівець, або фахівець із соціальних медіа, - це один із найбільш затребуваних фахівців у сучасному світі цифрового маркетингу. З кожним роком популярність соціальних мереж зростає, і компанії все більше покладаються на їхні можливості для просування своїх продуктів і послуг. Професія SMM-фахівця підходить креативним, комунікабельним, і технічно підкованим людям. Вона відкрита для школярів, студентів і всіх, хто хоче увійти у світ IT або змінити професію. Введення у світ SMM може стати ваш

ШАГ логотип

Маркетинг

Хто такий PPC-спеціаліст: ключові навички та стратегії кар'єрного зростання

Хто такий PPC-фахівець і навіщо він потрібен? Важливі навички та освіта для успішної кар'єри в цифровому маркетингу | Блог ITSTEP Academy

Кар'єрний шлях PPC-фахівця: навички, освіта та можливості зростання У сучасному світі цифрових технологій багато компаній все частіше звертаються до інтернет-реклами для просування своїх продуктів і послуг. Одну з ключових ролей у цьому процесі відіграє PPC-фахівець - професіонал, який вміє ефективно управляти платною рекламою в інтернеті. Кар'єра PPC-фахівця стає дедалі привабливішою завдяки високому попиту на таких спеціалістів і широким можливостям для кар'єрного зростання. У цій статті ми детально розглянемо, що являє собою кар

ШАГ логотип

Програмування

Як стати розробником на Андроїд: гайд для початківців

Ознайомтесь з roadmap, як стати Android-розробником за допомогою зручного плану. Опануйте ключові навички та почніть свою успішну кар'єру вже сьогодні!

У сучасному світі технологій професія Android-розробника отримує все більше визнання та популярності. З розвитком мобільних технологій і зростаючою кількістю користувачів смартфонів, попит на кваліфікованих фахівців з розробки мобільних застосунків продовжує зростати. Android, як одна з провідних платформ, надає неймовірні можливості для початківців і професіоналів, охочих зануритися в світ мобільних технологій.  Цей посібник орієнтований на тих, хто лише уздовжує вивчати програмування, випускників шкіл, студентів і тих, хто хоче змінити п

ШАГ логотип

Запрошуємо!

Дітей 7-14 років на навчання у Малу Комп'ютерну Академію

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності