«Моя дитина постійно сидить в комп’ютері, а ви пропонуєте ще й додатково її в Комп’ютерну Академію віддати? Щоб вона взагалі з гаджетів не вилазила?!»
Знайомі слова, правда? На жаль, досить часто ми стикаємося із такою позицію батьків. Проте якісна комп’ютерна освіта для дитини – найкраща інвестиція в її майбутнє. А цифрове майбутнє не за горами – воно вже тут. Пропонуємо п’ять аргументів, які дадуть вам зрозуміти – час вивчати комп’ютерні технології!
- IT і робототехніка увійшли в усі сфери нашого життя. За даними Національного бюро економічних досліджень США, використання одного промислового робота скорочує робочі місця 6 людей. Ще одне дослідження консалтингової компанії McKinsey & Co підтверджує, що до 2030 року від 75 мільйонів до 375 мільйонів осіб у всьому світі можуть втратити роботу, через конкуренцію з роботами.
- Двоє найбагатших людей світу зараз – власники ІТ-компаній. Тут і додати нічого. А ще не варто забувати про усілякі «плюшки», які пропонують ІТ-компанії для того, щоб втримати своїх працівників.
- Володіння комп’ютером – нова грамотність. Не секрет, що вже зараз для успішного працевлаштування необхідне володіння ПК. І мова не йде про стандартний пакет Office і вміння користуватися Google. Навички програмування стануть чимось наскільки звичним і необхідним, що базовий рівень володіння буде, ймовірно, вимагатися на будь-якій спеціальності.
- Процес програмування допомагає розвивати логічне мислення. Так, це не міф, а науково доведений факт. Діти, які вивчали програмування, в майбутньому були більш успішні в точних і логічних науках. А ще їм легше, у порівнянні із однолітками, справлятися з математичними задачами.
- Не всі стають письменниками, але читати і писати в сучасному світі треба вміти усім. Щось схоже можна сказати про програмування. Зараз з’являється щораз більше спеціальностей «на стику». На стику програмування та економіки, маркетингу, інженерії, медицини чи інших наук. Навіть якщо дитина не обере в майбутньому ІТ-професію, розуміння базових понять в ІТ дасть їй можливість впевненіше почуватися, ширше мислити та креативно підходити до вирішення проблем.