Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Запрошуємо на безкоштовний пробний урок "Анімація у Photoshop"

Безкоштовно

пр. Свободи, 35, 5 поверх

15-55

Ви коли-небудь дивилися на рекламу або інтерфейс додатку, наприклад, і думали: “я б змінив колір, а ця штука тут зайва...”? Вітаємо, в середині Вас живе дизайнер. Така жага до прекрасного може повністю змінити життя на краще, потрібно лише допомогти внутрішньому дизайнеру зрости! Запрошуємо творчих людей від 15 до 55 років на безкоштовний пробний урок для дизайнерів-початківців “Анімація у Photoshop”.

У програмі:

  • Робота із шарами, створення з ілюстрації об’ємного зображення.
  • Покадрова анімація засобами Photoshop. Створення ролику.
  • Знайомство з атмосферою Академії ШАГ та методикою викладання дизайнерських дисциплін.

Окрім власноручно виконаної анімації учасники заходу отримають відповіді на всі питання щодо навчання в Академії ШАГ. А також зможуть особисто впевнитися, що ШАГ - це найкраще місце, щоб вивчати дизайн.

Кількість місць обмежена, тому обов’язково зареєструйтеся заздалегідь:

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
На майстер-клас "Дизайнери. Кому вони потрібні та як заробляти на дизайні"• 15 травня, 11:00 • Тисніть, щоб зареєструватись.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація