Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Історії наших випускників

Вікторія Богонос

Спеціальність:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Я раджу вчитися, виконувати всі завдання, адже ШАГ не дає непотрібних знань. Все, що викладають, є актуальним і затребуваним. Крім того, важливо приділяти час на самоосвіту і поглиблене вивчення питань, що вас цікавлять.

Я займаюся повноціним опрацюванням інтерфейсів для софта - від розробки концепції дизайну до відтворення деталей. ШАГ подарував мені можливість професійного росту.

Володимир Рибак

Спеціальність:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Життєво необхідно перебувати в постійному пошуку інформації, рухатися вперед і домагатися свого.

Завдяки знанням і навичкам, отриманим в Академії, я зміг влаштуватися на перспективну роботу і застосувати їх на практиці.

Владислав Широбоков

Випуск: 2011, м. Харків

Спеціальність:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Senior VFX, Motion and Video designer, 2D/3D Animation в Huuuge Games

З підтримкою викладачів і директора філії я став фіналістом конкурсу ImagineCup 2011 від Microsoft, який проходив в Нью Йорку, в номінації DIGITAL MEDIA.

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
День відкритих дверей Малої Комп'ютерної Академії• 6 березня, 12:30 • Тисніть, щоб зареєструватись.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація