Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вікторія Богонос

Фріланс

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії ви зараз працюєте?

Я фрілансер, на сьогоднішній день працюю дизайнером мобільних додатків.

Які завдання виконуєте?

Я займаюся повноціним опрацюванням інтерфейсів для софта - від розробки концепції дизайну до відтворення деталей.

У яких проектах ви брали участь?

Я не завжди працювала над повними, завершеними проектами. Іноді виконувала частину якогось замовлення в команді з іншими дизайнерами. Іноді в рекламі, в поліграфії теж є замовлення, але це не основна моя робота. Був період, коли працювала ілюстратором.

Назвіть найскладніший і найяскравіший проект, яким ви пишаєтеся.

Дитячі книги. Я працювала з видавництвом «Белкар-книга». Було нелегко створити деталізований український орнамент для оформлення книги «Ріпка», це була копітка робота, яка зайняла багато місяців. Тварин для інших дитячих книг було створювати набагато простіше.

Яку роль у вашому житті відіграв ШАГ?

ШАГ подарував мені можливість професійного росту. Я вступила до Академії, вже маючи певний досвід: я закінчила художню школу, а потім отримала вищу освіту за спеціальністю «Прикладна математика». Була дизайнером-самоучкою: сама вивчала Adobe Photoshop, CorelDRAW, освоювала графічний планшет. Я постійно малювала, однак мене не покидало відчуття відставання від часу, відчувався брак професійної освіти. В Академії ШАГ ми вивчили безліч необхідних для роботи програм, мені вдалося заповнити прогалини, отримавши можливість подальшого професійного розвитку.

Що ви можете порадити студентам, які навчаються на даний момент в Академії?

Я раджу вчитися, виконувати всі завдання, адже ШАГ не дає непотрібних знань. Все, що викладають, є актуальним і затребуваним. Крім того, важливо приділяти час на самоосвіту і поглиблене вивчення питань, що вас цікавлять.

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
Майстер-клас "Як обрати мову програмування для старту"• 17 квітня, 14:00 • Тисніть, щоб зареєструватись.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація